X
Dodávka : Vyberte prosím adresu
Země  
  
  
Cart Loading

Energetický náramek pánský - Crystal Black

Changing the magnetic field can have significant effects on how we feel.
PV: 72,00
BV: 56,00
K nákupu vstupního balíčku

Léčivých sil magnetů lidstvo využívalo již ve starověkém Egyptě, Řecku a Číně. V dnešní době víme, že všechny živé organismy obklopuje a ovlivňuje magnetické pole a jeho výkyvy. Proto mohou mít změny magnetického pole významný vliv na to, jak se cítíme. Společnost TIENS využila tohoto poznání a vytvořila Energetické náramky.

TIENS Energetické náramky harmonizují magnetická pole kolem nás a rovněž vyvažují záporné a kladné jonty v lidském těle. Hlavním přínosem vyzařovaného magnetického pole je jeho prostupnost. Proniká celým tělem a ovlivňuje tak všechny druhy tkání.

TIENS Energetické náramky jsou vyrobeny z titanu v kombinaci s magnety. Titan je biologicky neutrální kov – nereaguje negativně s kostmi a svaly. Vzhledem k této vlastnosti nachází široké uplatnění v medicíně.

Naproti tomu magnety a pulzující magnetické pole, které vytvářejí, může regulovat a vyvažovat proudy záporných a kladných iontů v lidském těle. To má za následek stimulaci biochemických procesů, a tedy zlepšený metabolismus na buněčné, tkáňové a orgánové úrovni. Vzhledem k tomu, že působení zmíněného pole začíná na molekulární úrovni, dotýká se základní příčiny všech tělesných nepříjemností a trápení.

 

TIENS Energetické náramky

Pro ženy:

Magicky bílá (Magic White): délka 185 mm

Zářivě zlatá (Glaring Golden): délka 179 mm

Pro muže:

Elegantní černá (Elegant Black): délka 194 mm

Křišťálově černá (Crystal Black): délka 209 mm

 

Doporučení

TIENS Energetické náramky jsou vhodné pro osoby vystavené záření počítačů, mobilních telefonů a dalších mobilních zařízení. Příznivě působí také na jednotlivce ve stresu, trpící únavou nebo přepracované.