X
Dodávka : Vyberte prosím adresu
Země  
  
  
Cart Loading

Doplňky stravy

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Zobrazit na stránku

Nutri - Shape block

Doplněk na denní užívání navržený tak, aby, zvýšil denní přísun vlákniny, vázal tuky, které se vstřebaly ze střeva a pomáhal regulovat hladinu cholesterolu. Během wellness programu chitin-glukan pomáhá zůstat fit tím, že snižuje hromadění tuků v tkáních. 1.Block funguje jako přírodní magnet; váže tuky z potravin a cholesterol, které se dostávají do žaludku. 2. Tím pomáhá vytvářet nestravitelné shluky tuku a chrání vázané tuky před enzymem lipázou, to znamená, že se v těle nedají rozložit a absorbovat. 3. Když se shluky dostanou do tenkého střeva, jsou příliš velké na to, aby se absorbovaly a vyloučí se z těla bez toho, aniž by vstoupily do metabolického cyklu.
Na skladě

Nutri-Shape Burn

Vysokoúčinný doplněk výživy, který zlepšuje metabolizmus a oddaluje vstřebávání uhlohydrátů (maliny). Přispívá k udržování normální hladiny cukru v krvi (chrom).
Na skladě

Nutri-Shape Trim

Glukomannan – získaný z prášku kořene rostliny zmijovec konjakový (Amorphophallus konjac), původem z Asie: Při kontaktu s tekutinou vytváří gelovitou hmotu – v žaludku zvětší svůj objem a proto méně sníte. Potrava pro střevní bakterie – prebiotika, zlepšují střevní pohyby a podporují zdraví střev a celkové zdraví.
Na skladě

Česnekový olej

Na skladě

Chitosan

Na skladě

Cholikan

Na skladě

Nový datlový sirup

Calms nerves and improve sleep quality and duration.
Na skladě